Ginger Ray feestversiering Hoofdband leeuw - Let's Go Wild - jungle kinderfeestje versiering - 1stuks
5,95 Incl. btw
Elk feest heeft een hoofdband-accessoire nodig! Deze schattige hoofdband is de perfecte feesttoevoeging voor je jungle-themafeest. Waarom verras je je gasten niet door deze cadeau te doen in feestzakjes of ze uit te delen als ze het wilde feest betreden?
Lees de volledige productomschrijving
- Artikelcode: 297-098378
- EAN: 5056275191337
Productomschrijving
Maak je verjaardagsoutfit helemaal compleet met dit 'Let's Go Wild' leeuw hoofdband
Elk feest heeft een hoofdband-accessoire nodig! Deze schattige hoofdband is de perfecte feesttoevoeging voor je jungle-themafeest. Waarom verras je je gasten niet door deze cadeau te doen in feestzakjes of ze uit te delen als ze het wilde feest betreden? Combineer dit feestaccessoire met servies en decoraties uit onze fantastische nieuwe serie 'Let's Go Wild' met jungle-thema.
Dit hoofdbandje is makkelijk te dragen en past iedereen. Het hoofdbandje kan je gemakkelijk in je haar bevestigen. Ook leuk om mee te geven naar huis, na afloop van het feestje, dan kun je ze later nog gebruiken als de leeuwen zich nog thuis willen verkleden.
In een verpakking zitten 1 stukshoofdband leeuw 'Let's Go Wild'. Afmeting: 11 cm (B) x 14 cm (H).
Specificaties
- Artikelcode 297-098378
- EAN 5056275191337
- Inhoud 1 stuks
- Merk Ginger Ray
- Materiaal Stof en draad
- Afmetingen zie productomschrijving
- Kleur zie foto
Plus- en minpunten
- Heel veel fun die dag, verkleden als een brullende leeuw
- Hergebruiken, mits niet nat geworden of gescheurd
- Mooie presentatie is onmisbaar
- Geen speelgoed. Niet geschikt voor kinderen onder 2 jaar. Alleen onder toezicht
- Mag niet té nat worden
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review
Product tags
Maak je bestelling compleet
met onderstaande bijpassende producten