GRATIS verzending naar NL en BE vanaf €50,-
MEGA korting voor retail/wholesale aankopen*
CADEAUTJE jouw feestje begint bij je pakket
SHOPGEMAK alle trendy feestartikelen in een shop

Business to Business

Leuk dat je een partner wilt worden.....Happy selling!

Aanbieden van je producten
Bied je wholesale producten aan en wil je dat wij die ook verkopen in onze webshop dan kun je jouw voorstel het beste mailen naar: info [@] pretapret.nl. 

Inkopen van onze producten
Ben je enthousiast geworden van onze producten die wij verkopen in onze shop, en wil je die groots inkopen en wederverkopen? Geweldig! Wanneer je super enthousiast bent geworden over onze producten helpt het als je wat additionele informatie geeft over je bedrijf. Neem dan contact met ons op via: retailers [@] pretapret.nl en vraag naar de voorwaarden.

Event-, Party-, Weddingplanner / Stylist / Fotograaf
Ben jij regelmatig verantwoordelijk voor de decoratie van een feest? Dan kun je met korting bestellen bij PretaPret! Stuur een mailtje naar info [@] pretapret.nl, met daarin de onderstaande gegevens:

  1. Bedrijfsnaam;
  2. Contactgegevens;
  3. Omschrijving van je bedrijf;
  4. Omschrijving in welke branche je actief bent  (eventplanner, parytplanner, weddingplanner, fotograaf, bakker, styliste, etc).

Wanneer de inschrijving is goedgekeurd ontvang je een email met hierin meer informatie over de mogelijkheden en kortingen.

Wij verkopen alleen aan geregistreerde bedrijven en daarom is het belangrijk dat je aan het onderstaande voldoet:

  • Je hebt een retail bedrijf dat is geregistreerd bij de KvK met geldig BTW nummer
  • Je hebt een brick shop en/of (online) click shop (geen Etsy, Ebay, Amazon, Bol.com of Dawanda)
  • Je hebt een shop in dezelfde genre als onze collecties: feestartikelen, decoratie & lifestyle, kinder/baby kamers; je shop is onderscheidend, de focus (of doelgroep) is voor midden en hoogsegment
  • Je past bij PretaPret qua look, feel en professionaliteit
  • Je hebt een Facebook, Twitter, Pinterest of Instagram account. Zo kunnen wij je volgen ;)
  • Zakelijke betalingen geschieden per factuur, iDeal of paypal. Minimum bestelbedrag is € 300,- per order.

Voordelen 

  • Aangepast retourrecht na aankoop, ipv de gebruikelijke 14 dagen
  • Omruilen is mogelijk mits voorzien van originele onbeschadigde verpakking
  • Aantrekkelijke groothandelsprijzen
  • Altijd GRATIS verzending 
  • Wij bieden grootgebruikers en resellers hoge kortingen op de scherpe consumentenprijs vanaf € 1000,= per jaar. Extra kortingen van 10% tot 40% mogelijk, afhankelijk van jouw jaarlijks volume
  • Wij bieden jou trendy nieuwe feestartikelen, snelle levering, goede klantenservice, extra kortingen en exclusieve (internationale) merken. 

We kijken uit naar je mailtje...

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »